Субота, 19.10.2019, 16:12
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Годинник
Контакти
вул. Некрасова, 127
м. Біла Церква, Київська область, 09100
-------------------------
тел.(04563)7-01-10
E-mail:
school21ukr2@ukr.net

Вчителі, учасники БЦВікі

1. Сергієнко Лілія Володимирівна-заступник директора з НВР
2. Косолап Алла Володимирівна-заступник директора з НВР
3. 
Кравченко Юрій Іванович - заступник директора з НВР
4
. Косолап Тетяна Василівна-учитель української мови та літератури
5
. Волинець Наталія Андріївна - учитель української мови та літератури
6. 
Касьяненко Раїса Петрівна - учитель української мови та літератури
7. Олексієнко Тетяна Анатоліївна - учитель зарубіжної літератури та російської мови
8
. Фокша Наталія Іллівна -
 учитель зарубіжної літератури та російської мови
9. Сливка Алла Миколаївна - учитель зарубіжної літератури та російської мови 10. Дорош Ольга Григорівна - учитель історії
11
. Сусол Ольга Миколаївна - учитель математики
12.  Петриченко Ірина Володимирівна - учитель фізики
13. 
Швець Людмила Василівна - учитель математики
14.
Суртмач Ольга Миколаївна - учитель математики
15. Коваль Оксана Пилипівна - учитель географії та економіки
16. Гулюк Світлана Олексіївна - учитель початкових класів
17. 
Миргородська Джаміля Холівна - учитель початкових класів
18. 
Жук Тетяна Петрівна - учитель початкових класів
19. 
Ружицька Галина Іванівна - учитель початкових класів
20.
Білоног Алла Петрівна - учитель початкових класів
21.
Дацюн Інна Юріївна - учитель початкових класів
22.
Касьянова Людмила Анатоліївна - учитель початкових класів
23.
Тимченко Валентина Анатоліївна - учитель початкових класів
24.
Олейніченко Надія Валеріївна - учитель початкових класів

24. Бессараб Вікторія Юріївна - учитель іноземної мови
25. 
Яременко Інеса Василівна - учитель іноземної мови
26.
Філіпович Людмила Іванівна -учитель іноземної мови
27. Синчук Наталія Віталіївна

28. Журавська Анна Леонардівна - учитель трудового навчання
29
. Скрох Олександр Володимирович - учитель трудового навчання
30
. Білоног Анатолій Сергійович - учитель фізичної культури
31.
Кіпчинська Надія Анатоліївна - учитель хімії та біології
32. Іовженко Лариса Миколаївна - шкільний бібліотекар
Корисні посилання
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Пошук
Архів записів